خرید جاشمعی و سنگ عقیق گیفت استون طرح آفرودیت


خرید جاشمعی و سنگ عقیق گیفت استون طرح آفرودیت

جاشمعی و سنگ عقیق گیفت استون طرح آفرودیت
قیمت: 230,000 تومان
اگر بخواهيد هديه‌اي ارزشمند با قيمت مناسب به عزيزانتان بدهيد، چگونه انتخاب مي‌كنيد؟ چند نوع انتخاب داريد؟ اگر نخواهيد جواهراتي گران قيمت، لوازم خانه و...تهيه كنيد و درعين حال هم بتوانيد هديه‌اي ارزشمند و ماندگار با قيمتي مناسب را تقديم عزيزانتان كنيد سنگ هديه‌ها مخصوصا از نوع سنگ عقیق بهترين پيشنهاد هستند. 
شمعدان و سنگ عقیق آفروديت از استارتاپ «گيفت استون» (Giftstone) يكي از همين محصولات است. آفروديت در اساطير همواره نماد عشق ، محبت و زندگي بخشي بوده است. طرح زيبايي از آفرويت بر روي سنگ عقيق قرمز و منحصربفرد اين سنگ هديه با ليزر حكاكي شده است و شمع تعبيه شده در پشت سنگ عقيقش باعث خلق زيبايي خاصي در محصول شده است. 
جاشمعی و سنگ عقیق گیفت استون طرح آفرودیت، محصولي مبتكرانه ازاستارتاپ گيفت استون است كه با هدف  ترويج  هرچه بيشتر شخصي سازي در فرهنگ هديه دادن جامعه ايجاد گرديده است.
اين محصول شامل اسلايسي از سنگ عقيق، استندي چوبي و شمع است كه بر روي  سنگ عقيق‌اش طرحي زيبا و دلنشين مخصوص مشتريان با پيشرفته ترين دستگاه هاي حكاكي ليزري حكاكي مي شود.
جاشمعی و سنگ عقیق گیفت استون طرح آفرودیت را هم مي‌توان به عنوان كادو در جشن ها، تولد ها و مراسم هاي مختلف به عزيزانتان تقديم كنيد يا به صورت دكور روميزي در فضاي خانه و كار مورد استفاده قرار دهيد.
  

آفرودیت کیست؟

آفرودیته یا آفرودیت، در اسطوره‌های یونان فرزند پادشاه خدایان زئوس و حوری دریایی دیونه، الهه عشق، زیبایی و شور جنسی است. در اساطیر رومی با ونوس قابل قیاس است و کوپیدو پیام رسان عشق بود. او بجز زیبایی‌اش صفت مشخصه‌ای ندارد، اما پیوند او با باروری طبیعت ممکن است با گل‌ها یا ساقه‌های پیچیدهٔ گیاهان نشان داده شود. نمادهای او دلفین، مورد، گل رز، گوش‌ماهی، فاخته، گنجشک، آینه، قو و کمربند هستند.
بر طبق روایات هزیود، آفرودیت هنگامی به دنیا آمد که اورانوس پدر تمام خدایان توسط پسرش کرونوس اخته گشت. کرونوس اندام تناسلی اورانوس را بریده و به اقیانوس انداخت که سبب ایجاد کف و حباب‌هایی در اقیانوس گشت. در اینجا بود که آفروس (به معنی کف دریا) و دیته (به معنی خارج شده) به وجود آمد و آب دریا او را در حالی که سوار بر گوش‌ماهی بود، به ساحل جزیره قبرس یا به کیثیرا برد. از قطره‌های خون اورانوس نیز الهه‌های انتقام پدیدار شدند. اما بر طبق ایلیاد، اثر حماسی شاعر نابینای یونانی هومر، آفرودیت دختر زئوس و حوری دریایی دیونه به حساب می‌آید. او بسیار زیبا و اعتقاد شدیدی به عشق داشت.
آفرودیت یک زن جوان جذاب بود که لباس‌های ظریف به تن می‌کرد و علاقه زیادی به انداختن جواهرات داشت. مژه‌هایی فر شده داشت و همیشه لبخندی در چهره دوست داشتنی او دیده می‌شد و عاشق لبخند زدن بود. چشمانش همانند آسمان تابستان آبی، پوستی به سفیدی کف دریایی که از آن به دنیا آمده بود داشت و موهایی به رنگ طلایی همانند اشعه خورشید در هنگام غروب داشت. زمانی که از آب خارج شده و پا به خشکی می‌گذاشت، بعد از هر قدم او زیر جای پاهایش گل‌هایی می‌شکفتند و هنگامی که به جلسات خدایان دعوت می‌شد همه به او عشق ورزیده و او را تحسین می‌کردند.
خرید


http://neurorehabilitation.ir/?p=285